31.05.2023

Euro-Trade wyłącznym dystrybutorem marki NUK

Firma Euro-Trade została wyłacznym dystrybutorem marki NUK, oferującej produkty znane i cenione przez rodziców na całym świecie od ponad 60 lat. 

Jako jeden z wiodących producentów na rynku artykułów dziecięcych w zakresie opieki i karmienia dzieci, wspierających ich rozwój od narodzin do wieku niemowlęcego, marka NUK jest gwarantem najwyższej jakości, innowacyjnych, spełniających międzynarodowe standardy produktów, 
które przede wszystkim wychodzą naprzeciw potrzebom rodziców. Kompleksowa oferta, nad której rozwojem czuwa sztab naukowców oraz samych rodziców obejmuje: smoczki uspokajające/ gryzaki /produkty do karmienia, w tym butelki, kubki, akcesoria wspierające laktacje/ produkty do higieny jamy ustnej  oraz elektronikę. 

W ofercie marki jest też specjalistyczna linia produktów medycznych - MEDIC PRO -  ściśle opracowanych przy współpracy z ekspertami z dziedziny medycyny, przeznaczonych do użytku przez placówki medyczne i szpitale.Wykorzystując nasze ponad 30-letnie doświadczenie w branży artykułów dla dzieci, dołożymy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom rodzimego rynku, zapewniając kompleksową obsługę w zakresie; dystrybucji, wsparcia marketingowego i niezbędnego serwisu.  
Jesteśmy przekonani, że dzięki wzajemnej współpracy oraz zaangażowaniu sprostamy wymaganiom 
rodziców i odpowiemy na potrzeby małych użytkowników, przy jednoczesnej realizacji celów biznesowych.
 

Czytaj także

07.07.2023 Wsparcie Pikniku Rodzinnego

W czerwcu mieliśmy przyjemność wesprzeć Piknik Rodzinny

więcej
28.06.2022 Otrzymaliśmy nagrodę Wielki i Przedsiębiorczy

POdczas Gali XVIII Dni Gminy WIelka Wieś nasza firma otrzymała nagrodę "Wielki i Przedsiębiorczy".

więcej
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Możesz nie wyrazić zgody na ich stosowanie, dokonując stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki Internetowej.