Nasze marki

Tworząc nasze marki kierowaliśmy się naszą misją:

Dostarczać wszystko czego potrzebują Klienci z branży zabawkowej, szkolnej, prezentowej i biurowej w wysokiej jakości i bardzo dobrej cenie!


Stworzyliśmy więc marki, które stanowią kompleksową ofertę zaspokajającą potrzeby konsumentów od urodzenia. Począwszy od wózków, przez zabawki, artykuły szkolne, plastyczne, kreatywne, aż po produkty niezbędne w pracy biurowej.

 

Starpak – Trwałość na Szóstkę!
Marka artykułów szkolnych, biurowych i prezentowych. Jej misją jest dostarczanie trwałych produktów, które towarzyszą dzieciom w szkole i w domu. Produkty STARPAK wspierają twórczy i kreatywny rozwój dzieci.
Dążymy do tego, by każdy znalazł w ofercie STARPAK to, czego potrzebuje, w jakości, jakiej oczekuje i w optymalnym stosunku jakości do ceny.
Trwałość bez kompromisów
Nasze produkty wyróżniają się trwałością. Stawiamy na rozwiązania, które są sprawdzone pod względem wytrzymałości produktu, surowców, technologii, wykończenia i designu. Cały czas szukamy nowych, jeszcze lepszych rozwiązań, materiałów, technologii, oraz partnerów produkcyjnych, którzy podniosą wytrzymałość naszych produktów.

Strona marki www.starpak.eu 
Prima Art  – Wielka sztuka zaczyna się od małej!
Marka profesjonalnych artykułów plastycznych dla amatorów rysunku i malowania. W ofercie marki można znaleźć bardzo szeroki asortyment produktów plastycznych w wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie. Produkty są unisexowe, są więc chętnie używane przez chłopców i dziewczynki. Jakość i przystępna cena sprawiają, że są chętnie używane przez profesjonalistów, hobbistów i amatorów.
Strona marki www.prima-art.pl
 

Axel to marka dobrej jakości kalkulatorów szkolnych i biurowych oferowanych w atrakcyjnych cenach. W asortymencie naszych kalkulatorów można znaleźć produkty w różnych kształtach, kolorach i z różnymi funkcjami. Od prostych kalkulatorów kieszonkowych, przez duże i wygodne kalkulatory biurowe, po specjalistyczne kalkulatory naukowe. 
 

Marka zabawek dla dziewczynek i chłopców dzieci w każdym wieku. Zabawki, które uczą kreatywności, edukują, rozwijają zdolności manualne oraz umiejętności abstrakcyjnego myślenia … ale przede wszystkim BAWIĄ. Dlatego zabawki Mega Creative poznasz po uśmiechach na dziecięcych twarzach!

Strona marki na Facebooku www.facebook.com/megacreative


Zabawki sterowane radiem – deklaracja zgodności, informacja dla konsumentów
Zabawki sterowane radiem są zgodne z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/53/UE z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie harmonizacji ustawodawstw państw członkowskich dotyczących udostępniania na rynku urządzeń radiowych i uchylającą dyrektywę 1999/5/WE (RED). Aby otrzymać pełny tekst deklaracji zgodności UE dla konkretnej zabawki prosimy o kontakt na adres: import@euro-trade.pl

 

Marka klocków konstrukcyjncyh dla dzieci w każdym wieku. Klocki konstrukcyjne pomają dzieciom rozwijać swoją  kreatywność oraz myślenie przestrzenne. Kompletne zestawy klocków pozwalją tworzyć fascynujące światy, w których można się zanurzyć na wiele godzin. Klocki alleBLOX to zabawa dla całej rodziny! 


Craft With Fun to marka produktów hobbystycznych, które rozwijają zdolności manualne i wyobraźnię,  oraz uczą kreatywności. Stworzona w odpowiedzi na rosnące potrzeby konsumentów, którzy chcą samodzielnie tworzyć i ozdabiać. W ofercie marki można zaleźć wszystkie podstawowe produkty służące do ozdabiania jak też gotowe zestawy.  Dodatkowo przed Wielkanocą i Bożym Narodzeniem pojawiają się serie pozwalające na samodzielne wykonanie ozdób świątecznych.
Stroma marki na Facebooku www.facebook.com/craftwithfun
 

Bańki mydlane My Bubble to fantastyczna zabawa na każdą porę roku w domu, przedszkolu oraz na świeżym powietrzu. Oferta My Bubble jest bardzo szeroka i dostosowana do potrzeb różnych grup konsumentów. Oferujemy banki: 
- dla chłopców, dziewczynek i unisex
- licencyjne i nielicencyjne
- typowe bańki oraz zaawansowane zabawki i zestawy  do produkcji baniek mydlanych.
Dzięki wysokiej jakości nasze bańki mydlane są całkowicie bezpieczne dla dziecka oraz dla domu ☺


Marka naklejek dla prawdziwych fanów kolekcjonowania i ozdabiania. W ofercie Sticker Boo można znaleźć zestawy naklejek i akcesoria, dzięki którym każdy może ozdobić stworzyć własną kolekcję.
Dzięki różnorodności naklejek każdy znajdzie coś dla siebie.
Marka oferuje naklejki:
 - dla chłopców, dziewczynek i unisex
- licencyjne i nielicencyjne
- edukacyjne
- wykonane różnymi technikami: sliver, brokat, laser, handmade, itd.
 

Bam Bam – znacznie więcej niż zabawki!

Marka zabawek edukacyjnych dla dzieci do 3 roku życia, które stworzono z myślą o wspieraniu rozwoju dziecka poprzez dostarczanie mu wrażeń  i rozbudzanie jego zmysłów na każdym etapie, od noworodka do przedszkolaka.

Strona marki www.bam-bam.pl
 

Marka stworzona dla dzieci, by zapewnić im maksymalne bezpieczeństwo i wygodę w cudownym procesie poznawania świata. 
Marka stworzona również z myślą o dynamicznych  i młodych rodzicach pragnących doświadczać  uroków  rodzicielstwa bez ograniczeń. 
Funkcjonalne,  proste  i wygodne rozwiązania,  gwarantują niczym nieskrępowaną radość wspólnego odkrywania świata!

Strona marki zumakids

Marka NUK ®  od ponad 60 lat wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci i rodziców oferując szerokie portfolio produktów do karmienia, smoczków uspokajających oraz akcesoriów. Dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnieć technologicznych, wsparciu oddanego zespołowi ekspertów, produkty NUK® są najwyższej jakości, innowacyjne i naukowo sprawdzone, spełniają międzynarodowe standardy bezpieczeństwa przez co zyskały renomę i zaufanie rodziców na całym świecie.
 

Nasze katalogi

Zobacz
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Możesz nie wyrazić zgody na ich stosowanie, dokonując stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki Internetowej.